  • PHILIPS MVF403 MHN-LA1000W/842 220-240V A1 UP CN0910430842
  • Product Item:CN0910430842
  • Initial luminous flux (system flux): 95800lm​
  • Color temperature: 4200K
  • Useful Life (Nom): 50000H
  • Power: 1000W
  • PHILIPS Floodlight , MVF403
    Inquiry Send Email
    Description
    MVF403 MHN-LA1000W/842 220-240V A1 UP
    Product data
    CRI: 80
    Warranty(Year): 3-Year
    Support Dimmer: No
    Light Source: HID
    Working Temperature:-30 to +35 ℃
    Initial luminous flux (system flux):95800
    Application: Sports Stadium
    Picture
    Remarks
    Any question,please feel free to contact with us.
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS LED SPOTLIGHT RS350 G2 RC Rd D75 10W 35K 36D CR 929004098010
    PHILIPS MASTER LED 6.5-50W 930 COB MR16 36D CN 929001882310
    PHILIPS GreenPerform Waterproof G3 WT198X LED19S 865 L1 S PCO L600 911401572591
    PHILIPS CoreView G4 LED PANEL RC420V G4 LED38 840 W30L120 PSD 911401595671
    PHILIPS Essential LV MR11 Ess MR11 20W GU4 12V 30D 1CT/10X5F 924884017112
    PHILIPS Outdoor led driver Xitanium Dim 150W 0.7A 1-10V 230V Y 929001401680