  • PHILIPS LED Floodlight BVP151 LED200/WW 220-240V 200W AWB CQC 911401814780
  • Product Item:911401814780
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:50000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , LED Floodlight , BVP151
    Inquiry Send Email
    Description
    PHILIPS LED Floodlight BVP151 LED150/CW 220-240V 150W AWB CQC 911401814680
    12NC:911401814780
    CCT:3000K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):100 LM/W
    LED Floodlight BVP151 LED150/CW 220-240V 150W AWB CQC 911401814680
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :200W
    Color Code :830[ CCT of 3000 K]
    Power Factor:0.9
    IP LEVEL:IP65
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS LED SPOTLIGHT RS551 EC RD 095 8.1W 40K W HV 36COB 929002332410
    PHILIPS Led drivers CertaDrive 14W 0.35A 40V I 230V G4 929003875180
    PHILIPS SlimBalance G3 SP570P LED25 840 L120W6 CD PSU 911401537242
    PHILIPS LED Tube CorePro LEDtube 1200mm 16W 840 T8 AP I 929003520308