  • PHILIPS LED Floodlight BVP151 LED200/CW 220-240V 200W AWB CQC 911401814980
  • Product Item:911401814980
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:50000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , LED Floodlight , BVP151
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:911401814980
    CCT:6500K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):100 LM/W
    LED Floodlight BVP151 LED200/CW 220-240V 200W AWB CQC 911401814980
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :200W
    Color Code :865[ CCT of 6500 K]
    Power Factor:0.9
    IP LEVEL:IP65
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS LED LINEAR LIGHT GD300 RC Sq 20W 930 36D 10H 911401903725
    PHILIPS WT068C NW LED36 L1200 PSU GC 911401880580
    PHILIPS Led drivers CertaDrive 6W 0.15A 40V LPF I 230V G4 929003460380