  • PHILIPS LED Linear Light SP096V LED30S/840 PSU W12L120 WH G2 911401840182
  • Product Item:911401840182
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:25000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , LED Linear Light , SP096V
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:911401840182
    CCT:4000K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):90 LM/W
    LED Linear Light SP096V LED30S/840 PSU W12L120 WH G2 911401840182
    Linear suspension solution with affordable price
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :34W
    Color Code :840[ CCT of 4000 K]
    Power Factor:0.9
    IP LEVEL:IP20
    Beam angle:120D
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS GreenPerform Canopy Mini500 G4 BBP500 G4 LED140 NW PSU S-MB PC 911401501642
    PHILIPS Fortimo FastFlex IP 6KLM 840 HB-60 929001428980
    PHILIPS BCS341 30LED 27K 24V OC L50 911401779202
    PHILIPS LED COB CHIP CertaFlux SLM C 940 1201 L04 1313 G2 HD 929002842806
    PHILIPS LED GARDEN LIGHT UniBollard BCP321 LED 40K 220-240V H60 30W 911401901365