  • PHILIPS LED Linear Light RC095V LED30S/840 PSU W12L120 PCV White 911401723612
  • Product Item:911401723612
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:25000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , LED Linear Light , RC095V
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:911401723612
    CCT:4000K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):88 LM/W
    LED Linear Light RC095V LED30S/840 PSU W12L120 PCV White 911401723612
    Linear suspension solution with affordable price
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :34W
    Color Code :840[ CCT of 4000 K]
    Power Factor:0.9
    IP LEVEL:IP20
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS LED SPOTLIGHT RS350 G2 SF Sq L80 4W 30K 50D 1H 929003224710
    PHILIPS TANGO G3 BVP384 LED700/757 580W 220-240V SMB GM 911401682107
    PHILIPS BWS300 4LED 27K 15V S N16P12 911401752922
    PHILIPS MASTER LED 6.5-50W 940 MR16 10D Dim 929003071808
    PHILIPS LED Highbay Light BY570P LED200/NW PSD NB GC 911401590461
    PHILIPS LED DRIVER CertaDrive 30W 0.7A 42V I 230V 929001414280