  • PHILIPS LED DOWNLIGHT DN589B LED10/940 PSU C D125 WH MB GC 911401538141
  • Product Item:911401538141
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:50000H
  • CRI:RA90
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , DN589B , DOWNLIGHT , LED , recessed
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:911401538141
    CCT:4000K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):86 LM/W
    LED DOWNLIGHT DN589B LED10/940 PSU C D125 WH MB GC 911401538141
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :9.3W
    Color Code :940[ CCT of 4000 K]
    Power Factor:0.9
    Net Weight:0.499 kg
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS ballast HF-R 414 TL5 EII 220-240V 50/60Hz 913700614466
    PHILIPS TUV PL-S 5W/2P 1CT/6X10BOX 927900504007
    PHILIPS GreenPerform Canopy Mini500 G4 BGP500 G4 LED140 NW PSU A-WB 911401512742
    PHILIPS FlowBase LED TUNNEL LIGHT BWP352 LED84/NW 60W 220-240V DM2 G2 911401630007
    PHILIPS Led drivers CertaDrive 10W 0.25A 40V LPF I 230V G4 929003460580