  • PHILIPS LED DOWNLIGHT DN200B G2 LED9/10.5W 4000K D150 929002507110
  • Product Item:929002507110
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:20000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , DN200B , DOWNLIGHT , LED , recessed
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:929002507110
    CCT:4000K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):85.7 LM/W
    LED DOWNLIGHT DN200B G2 LED9/10.5W 4000K D150 929002507110
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :10.5W
    Color Code :840[ CCT of 4000 K]
    Power Factor:0.5
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    Starsense LED COB CHIP STS SLM C 930 1203 L09 1515 G1 929003928980
    PHILIPS MASTERColour CDM-T 70W/942 G12 1CT/12 928084505129
    PHILIPS SmartBright Plus Panel RC048B+ LED35S 840 PSU W60L60 GC G2 911401879187
    PHILIPS LED Spot Light GreenUp Accent RS366B R-R AJ D75 P14 940 MB PSU-E 911401900160
    PHILIPS LED Highbay Light BY690P LED150 NW PSU NB GC 911401531091
    PHILIPS Embedded anti-glare Spotlight RS216 RC Rd D120 25W 30K 24D WH 929004151910