  • PHILIPS LED DOWNLIGHT DN200B G2 LED20/23W 6500K D200 929002508110
  • Product Item:929002508110
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:20000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , DN200B , DOWNLIGHT , LED , recessed
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:929002508110
    CCT:6500K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):87 LM/W
    LED DOWNLIGHT DN200B G2 LED20/23W 6500K D200 929002508110
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :23W
    Color Code :865[ CCT of 6500 K]
    Power Factor:0.5
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS HF-Selectalume BALLAST HF-S 258 TL-D II 220-240V 50/60Hz 913713032566
    PHILIPS TANGO G4 LED FLOOD BVP491 LED136/NW 100W SWB LP P7 911401659907
    PHILIPS Outdoor led driver Xitanium Dim 150W 0.7A 1-10V TWE I220 929001425880
    PHILIPS TForce Core HE 35W E27 840 CN GEN3 SG 929002406790