  • PHILIPS LED DOWNLIGHT DN200B G2 LED20/23W 3000K D200 929002507910
  • Product Item:929002507910
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:20000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , DN200B , DOWNLIGHT , LED , recessed
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:929002507910
    CCT:3000K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):87 LM/W
    LED DOWNLIGHT DN200B G2 LED20/23W 3000K D200 929002507910
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :23W
    Color Code :830[ CCT of 3000 K]
    Power Factor:0.5
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS LED SPOTLIGHT RS280 G2 RC Rd D75 7W 30K 24D 929004119610
    PHILIPS LEDspot PAR High Lumen Master LED PAR30L 32W 30D 830 CN 929001354710
    PHILIPS SlimBalance G3 SP571P LED36 840 L120W3 CD PSU 911401705644
    PHILIPS LED Ceiling Light CL211 EC RD 23.8W 65K W HV IP20 03 929003265509
    PHILIPS LED PANEL DRIVER CertaDrive 44W 1.05A 42V 230V I 929001416380