  • PHILIPS LED DOWNLIGHT DN200B G2 LED15/18W 6500K D175 929002507810
  • Product Item:929002507810
  • Driver included:Yes
  • Lifetime:20000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , DN200B , DOWNLIGHT , LED , recessed
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:929002507810
    CCT:6500K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):83.3 LM/W
    LED DOWNLIGHT DN200B G2 LED15/18W 6500K D175 929002507810
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :18W
    Color Code :865[ CCT of 6500 K]
    Power Factor:0.5
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS GreenPerform LED PANEL RC132V LED36S 850 W60L60 PSD 911401832881
    PHILIPS Flex Cove G5 LED Strip LS170S LED8 S 840 IP44 L5000 PRO 911401557442
    PHILIPS Area Star LED FLOODLIGHT BVP252 LED440 857 300W SAMB PSR 911401902752
    PHILIPS LED Public (Road - SON) TForce LED Road 60-35W E27 740 CN 929001898510
    PHILIPS Outdoor led driver Xitanium 65W 1.05A  230V  S157 929001406380