  • PHILIPS CorePro LEDtube HO 1200mm 18W840T8 AP 929001383408
  • Product Item:929001383408
  • Cap-Base:G13
  • Lifetime:30000H
  • CRI:RA80
  • Dimmable:No
  • PHILIPS , LED tube , CN , Essential
    Inquiry Send Email
    Description
    12NC:929001383408
    CCT:4000K
    Voltage (Nom) :220-240 V
    Luminous Efficacy (rated) (Nom):117 LM/W
    CorePro LEDtube HO 1200mm 18W840T8 AP 929001383408
    Product data
    Power (Rated) (Nom) :18W
    Color Code :840[ CCT of 4000 K]
    Beam Angle:240 °
    Power Factor:0.9
    Net Weight (Piece):0.120 kg
    Picture
    Video
    Any question,please feel free to contact with us
    Inquiry Us
    NEW PRODUCTS
    PHILIPS Embedded anti-glare Spotlight RS216 RC Rd D55 5W 40K 24D WH 929004151210
    PHILIPS Corepro - LED HID HPL TForce Core LED HPL 36W E40 830 FR 929002481402
    PHILIPS LED DOWNLIGHT DN900 D150 14W 1200lm 3000K 929002088690